Biuro rachunkowe KADRIS
Prowadzenie ksiąg rachunkowych
Biuro rachunkowe KADRIS
Prowadzenie KPiR
Biuro rachunkowe KADRIS
Kadry/płace
Biuro rachunkowe KADRIS
Ryczałt ewidencjonowany
Prev - Next

Zakładanie firmy Lublin

Założenie firmy nie jest skomplikowane, jednak wiąże się z czasochłonnymi formalnościami i dużą ilością dokumentów do wypełnienia. Dla osób, które na co dzień nie zajmują się księgowością może to być problematyczne, a ewentualne korekty dodatkowo pochłaniają czas, pieniądze i są powodem stresu.

Założenie firmy to także masa wyborów, których musi dokonać przedsiębiorca. Warto wówczas skorzystać z pomocy doświadczonego biura rachunkowego. Biuro rachunkowe KADRIS z siedzibą w Lublinie pomaga w założeniu działalności gospodarczej i wszelkimi formalnościami z tym związanymi.

Pomagamy w zakładaniu, wznawianiu, zawieszaniu oraz likwidacji działalności gospodarczej

Służymy radą, pomocą i wsparciem naszych specjalistów nie tylko podczas zakładania firmy, ale również wszelkich kolejnych procesy, których będzie dokonywał przedsiębiorca.

Jeśli nasi klienci nie orientują się w zasadach, przepisach i formalnościach, doradzimy również w dokonaniu najlepszego wyboru. Dostosowujemy dostępne rozwiązania do położenia danego klienta, dlatego możemy gwarantować, że otrzyma on najbardziej profesjonalne wsparcie.

Doradzamy w wyborze odpowiedniej formy działalności gospodarczej

Przyszli przedsiębiorcy mają do dyspozycji kilka form działalności gospodarczej. Nie wszyscy wiedzą jaka forma będzie dla nich najbardziej odpowiednia, dlatego nasze biuro rachunkowe oferuje pomoc już na tym etapie. Klienci otrzymują profesjonalną poradę na temat dostępnych możliwości.

Jesteśmy zespołem specjalistów o wieloletnim doświadczeniu i szerokich kompetencjach, dlatego możemy gwarantować, że nasze usługi będą na jak najwyższym poziomie. Nasi klienci mogą liczyć na pomoc na każdym etapie prowadzenia działalności i wsparcie w prowadzeniu firmy.

Nasze biuro rachunkowe istnieje od 1991 roku

Biuro rachunkowe KADRIS w Lublinie to solidny zespół specjalistów o wieloletnim doświadczeniu i szerokich kompetencjach. Nasze biuro rachunkowe istnieje od 1991 roku, a jakość naszej pracy potwierdzają liczni zadowoleni klienci. Chętnie pomożemy w prowadzeniu księgowości dużym i małym przedsiębiorstwom.

© Biuro rachunkowe KADRIS - 2016. Projekt i wykonanie - Freeline.
Ta strona korzysta z plików cookie. Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Możesz dowiedzieć się więcej w jakim celu są używane oraz o zmianie ustawień przeglądarki. Kliknij tutaj »
zamknij