Biuro rachunkowe KADRIS
Prowadzenie ksiąg rachunkowych
Biuro rachunkowe KADRIS
Prowadzenie KPiR
Biuro rachunkowe KADRIS
Kadry/płace
Biuro rachunkowe KADRIS
Ryczałt ewidencjonowany
Prev - Next

Usługi księgowe Lublin

Zakres usług księgowych to wszystkie działania mające na celu prawidłowe prowadzenie działalności gospodarczej. Przestrzeganie przepisów i ustaw i wszystkie inne procesy finansowe - to bieżąca, kompleksowa obsługa księgowości, jaką proponuje nasze lubelskie biuro księgowe.

Jesteśmy biurem rachunkowym, które od lat pomaga swoim klientom we właściwym prowadzeniu spraw księgowych, rachunkowych i wszelkich rozliczeniach finansowych. Kompetencje i obszerna wiedza pozwalają nam elastycznie reagować na wszystkie, nawet trudne sytuacje w każdej firmie.

Zapewniamy kompleksową obsługę księgową

Obsługa księgowa, którą oferuje lubelskie biuro księgowe KADRIS może polegać na doraźnym czy jednorazowym doradztwie dla każdego przedsiębiorstwa lub stałej obsłudze księgowości firmy. W zależności od potrzeb naszych klientów dostosowujemy ofertę i zakres naszej działalności.

Jeśli przedsiębiorstwo decyduje się na kompleksową obsługę księgową, nasi specjaliści zajmują się całą stroną finansową firmy, rozliczeniami, a także podatkami i ich odpowiednim wyliczeniem. Dzięki temu nasi klienci mają gwarancję, że ich sprawy księgowe są pod dobrą opieką.

Świadczymy usługi księgowe dla klientów z różnych branż

Działamy na rynku już od 1991 roku, dzięki czemu mieliśmy przyjemność współpracować z przedsiębiorstwami z różnych branż. Pozwoliło to naszym specjalistom zgłębić tajniki księgowości danej branży, a także możliwości i korzyści jakie daje ona poszczególnym przedsiębiorcom.

Naszą ofertę kierujemy zatem do przedsiębiorców, którzy szukają księgowej niezależnie od branży, jaką prezentuje ich firma. Mogą oni być pewni, że nasze usług zabezpieczą ich firmę niezależnie od sytuacji, a ich sprawy finansowe będą prowadzone przejrzyście, zgodnie z prawem i terminowo.

Ofertę kierujemy zarówno do małych, jak i do dużych firm

Naszymi klientami są przedsiębiorcy, którzy posiadają firmy o różnym zasięgu. Lubelskie biuro księgowe KADRIS obsługuje zarówno jednoosobowe lub niewielkie firmy, jak i duże przedsiębiorstwa. Niezależnie od rozmiaru firmy otrzymują oni najwyższą jakość.

Zapraszamy zatem do współpracy wszystkich z Państwa, którym zależy na uczciwej, rzetelnej i profesjonalnej opiece nad księgowością firmy, niezależnie od jej rozmiaru.

Swoją pracę wykonujemy w sposób uczciwy, rzetelny i profesjonalny

Jesteśmy biurem, które stawia na rzetelność i profesjonalizm. Tak też pracujemy i traktujemy naszych klientów, dzięki czemu mają oni gwarancję najwyższej jakości usług. Jesteśmy w ciągłym kontakcie z obsługiwanymi firmami i potrafimy szybko zareagować w sytuacjach wyjątkowych.

Mając na uwadze przede wszystkim dobro naszych klientów, staramy się tak interpretować zapisy prawa, aby działania naszych klientów były dla nich korzystne. Profesjonalne i rzetelne rozliczenia pozwalają na ograniczenie wydatków firm oraz znaczące oszczędności.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w księgowości

Istniejemy na rynku od 1991 roku, co pozwoliło nam zgłębić tajniki księgowości w każdym jej obszarze. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu nasi klienci mają gwarancję najlepszej obsługi księgowej. Przez lata pracy wykształciliśmy nasze kompetencje w zmieniających się warunkach prawnych, co daje nam orientację we wszystkich obszarach księgowości.

Stale poszerzamy swoje kompetencje, uczestnicząc w licznych kursach i warsztatach, aby dostosować swoją wiedzę do zmieniającego się rynku. Dlatego naszymi klientami są od lat przedsiębiorcy z wielu branż. Kompleksowa obsługa ich firm pozwala im czuć się bezpiecznie, niezależnie od poziomu wiedzy o finansach.

Zapraszamy do kontaktu za pomocą formularza kontaktowego, lub do osobistej wizyty w naszym biurze

Serdecznie zapraszamy wszystkie firmy z Lublina do skorzystania z naszych usług w zakresie kompleksowej obsługi księgowej. Nasz zespół jest do Państwa dyspozycji, niezależnie od branży oraz wielkości Państwa przedsiębiorstwa, zapewniając terminowość, rzetelność i profesjonalizm.


 • prowadzenie podatkowej księgi przychodów i rozchodów
 • prowadzenie ewidencji ryczałtowej
 • rozliczenie w zakresie podatku dochodowego, rozliczenia miesięczne i roczne
 • sporządzenie sprawozdań finansowych
 • prowadzenie ewidencji oraz rozliczanie podatku VAT, sporządzanie deklaracji miesięcznych, kwartalnych oraz informacji podsumowujących
 • sporządzanie deklaracji AKC
 • sporządzanie ewidencji środków trwałych i wyposażenia
 • opracowanie zasad polityki rachunkowości oraz zakładowego planu kont
 • sporządzanie sprawozdań statystycznych na potrzeby GUS
 • sporządzanie wniosków kredytowych
 • reprezentowanie podatnika przed urzędami, składanie i odbieranie zaświadczeń o niezaleganiu w podatkach
 • sporządzanie umów o pracę, umów zleceń, umów o dzieło
 • sporządzanie list płac, rachunków do umów zleceń i umów o dzieło
 • sporządzanie i składanie deklaracji zgłoszeniowych do ZUS
 • sporządzanie i składanie miesięcznych i rocznych deklaracji rozliczeniowych do ZUS
 • rozliczanie składek ZUS właścicieli i pracowników
 • sporządzanie deklaracji PIT-11, PIT-4R, kart wynagrodzeń i kart zasiłkowych pracowników
 • sporządzanie zaświadczeń o wynagrodzeniu i zatrudnieniu dla pracowników
 • reprezentowanie podatnika przed ZUS, składanie/odbieranie zaświadczeń o niezaleganiu ze składkami
 • pomoc przy zakładaniu/likwidacji działalności gospodarczej
 • przygotowywanie druków do KRS
 • doradztwo w zakresie prowadzenia działalności gospodarczej i obowiązujących przepisów podatkowych

 

Jesteś zainteresowany? Skontaktuj się z nami


© Biuro rachunkowe KADRIS - 2016. Projekt i wykonanie - Freeline.
Ta strona korzysta z plików cookie. Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Możesz dowiedzieć się więcej w jakim celu są używane oraz o zmianie ustawień przeglądarki. Kliknij tutaj »
zamknij