Biuro rachunkowe KADRIS
Prowadzenie ksiąg rachunkowych
Biuro rachunkowe KADRIS
Prowadzenie KPiR
Biuro rachunkowe KADRIS
Kadry/płace
Biuro rachunkowe KADRIS
Ryczałt ewidencjonowany
Prev - Next

Obsługa kadrowo-płacowa Lublin

Zatrudnianie przez przedsiębiorcę pracowników w oparciu o umowy wymaga prowadzenia, porządkowania i kontroli umów i dokumentów, na podstawie których odbywa się współpraca. Dzięki temu całość przebiega nie tylko zgodnie z prawem, ale również zabezpiecza właściwie obie strony umowy.

Lubelskie biuro księgowe KADRIS od lat wspomaga przedsiębiorców w obsłudze kadrowo-płacowej i wszystkich procesach z nią związanych. Dzięki temu procedury związane z zatrudnianiem pracowników, rozliczeniami finansowymi oraz odpowiednią dokumentacją są prowadzone rzetelnie, zgodnie z przepisami i terminowo.

Sporządzanie umów o pracę, umów-zlecenie oraz umów o dzieło

Aby obie strony były stosownie zabezpieczone, już samo sporządzenie umowy wymaga odpowiednich kompetencji. Nasi specjaliści wspomagają przedsiębiorców na tym etapie współpracy, przygotowując dla pracowników umowy o pracę, umowy-zlecenie czy o dzieło oraz wszystkie związane z nimi formalności.

Nasza obsługa i pomoc w zakresie rozliczeń kadrowo-płacowych może stanowić część kompleksowej obsługi firmy w obszarze księgowości. Obsługujemy nie tylko niewielkie przedsiębiorstwa, ale również firmy, które zatrudniają wielu pracowników, niezależnie od branży.

Deklaracje zgłoszeniowe i rozliczeniowe ZUS

Skorzystanie z oferty lubelskiego biura księgowego KADRIS pozwoli Państwu zaoszczędzić czas i pieniądze na obsłudze płacowej. W imieniu firmy sporządzimy miesięczne deklaracje rozliczeniowe ZUS, a także aktualizację danych płatnika w systemie ZUS.

Sporządzamy również deklaracje zgłoszeniowe ZUS w przypadku nowo zatrudnionych pracowników firmy, zajmujemy się kompletną obsługą dokumentacji związanej ze zwolnieniami lekarskimi. Zachęcamy do skorzystania z naszych kompleksowych usług firmy prowadzące działalność w Lublinie.

Deklaracje PIT-11 i PIT-4R

Zatrudniając pracowników w ramach umowy o pracę czy umowy cywilno-prawne trzeba pamiętać o corocznym sporządzaniu deklaracji podatkowych. W przypadku większych firm jest to bardzo pracochłonne, dlatego proponujemy usługi lubelskiego biura księgowego KADRIS w tym zakresie, które pozwolą Państwu oszczędzić mnóstwo czasu i wiele stresu.

W imieniu firmy sporządzimy deklaracje PIT-11, które należy wręczyć pracownikowi, a także deklaracje o pobranych zaliczkach na podatek dochodowy (PIT-4R). Gwarantujemy też dotrzymanie wszystkich terminów związanych z deklaracjami podatkowymi, co pozwoli firmie uniknąć wysokich kar.

Zaświadczenia o wynagrodzeniach i zatrudnieniu pracowników

Biuro księgowe KADRIS z siedzibą w Lublinie oferuje swoje usługi w zakresie zarządzania płacami w każdego rodzaju spółkach, mikro przedsiębiorstwach, czy w jednoosobowych działalnościach gospodarczych. Zajmiemy się wydaniem zaświadczenia o wynagrodzeniach czy zatrudnieniach pracowników, sporządzimy listy płac, zajmiemy się prowadzeniem akt osobowych.

Nie ważne, czy w swojej firmie zatrudniają Państwo pracowników w oparciu o umowy cywilno-prawne czy o pracę, zarządzanie płacami jest na tyle skomplikowanym zadaniem, że lepiej zlecić je profesjonalnym księgowym. Korzystając z naszych usług można skutecznie odciążyć kadry i zaoszczędzić mnóstwo pieniędzy.

Sporządzanie deklaracji PFRON

Zatrudniając w firmie osobę niepełnosprawną, w ramach umowy o pracę, pracodawca może ubiegać się o fundusze z PFRONu. Biuro księgowe Kadris z Lublina świadczy kompleksowe usługi w zakresie rejestracji nowych pracowników oraz porad merytorycznych dotyczących wysokości możliwego dofinansowania w przypadku osób o różnym stopniu niepełnosprawności.

Zasady związane z dofinansowywaniem osób niepełnosprawnych są dość skomplikowane, nie każdy przedsiębiorca orientuje się w swoich prawach w tym zakresie. Dlatego w imieniu Państwa firmy wypełnimy miesięczne deklaracje PFRON.

Prowadzenie akt osobowych

W zakresie pracy naszego biura jest również prowadzenie akt osobowych, co obejmuje stworzenie i utrzymanie dokumentacji na temat każdego pracownika przedsiębiorstwa. Dzięki temu akta prowadzone są rzetelnie. Nasi specjaliści gwarantują najwyższą jakość tego typu usług.

© Biuro rachunkowe KADRIS - 2016. Projekt i wykonanie - Freeline.
Ta strona korzysta z plików cookie. Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Możesz dowiedzieć się więcej w jakim celu są używane oraz o zmianie ustawień przeglądarki. Kliknij tutaj »
zamknij