Biuro rachunkowe KADRIS
Prowadzenie ksiąg rachunkowych
Biuro rachunkowe KADRIS
Prowadzenie KPiR
Biuro rachunkowe KADRIS
Kadry/płace
Biuro rachunkowe KADRIS
Ryczałt ewidencjonowany
Prev - Next

Rozliczanie PIT Lublin

Coroczne rozliczanie PIT spędza sen z powiek nie tylko osobom prywatnym, ale przede wszystkim właścicielom firm. Już drobny błąd w rozliczeniu może spowodować konieczność czasochłonnej korekty lub co gorsza kary. Warto zawsze skorzystać z pomocy wykwalifikowanego księgowego w rozliczeniach.

Dla wszystkich, którzy nie chcą ryzykować, że ich PIT zostanie rozliczony nieprawidłowo, z pomocą przychodzi biuro rachunkowe KADRIS z Lublina. Dzięki naszemu doświadczeniu oraz kompetencjom, Państwa deklaracja zostanie przygotowana prawidłowo, szybko i w wyznaczonym terminie.

Przygotowujemy deklaracje PIT-36

Poprawne wypełnienie deklaracji PIT-36 nie jest rzeczą łatwą dla osoby niedoświadczonej. Dla naszych specjalistów z lubelskiego biura rachunkowego KADRIS to standardowa procedura w bieżącej obsłudze dużych i małych przedsiębiorstw, jak i osób prywatnych. Dzięki temu nie ponoszą oni ryzyka nieprawidłowości.

Rozliczenie PIT-36 jest tylko jedną z dostępnych usług, które proponujemy swoim klientom. Wybór odpowiednich usług jest poprzedzonym dokładnym rozpoznaniem spraw finansowych danej firmy, które pozwala nam prawidłowo prowadzić księgowość. Dzięki temu wiemy, że oferujemy najwyższą jakość usług.

Wyliczamy zaliczki na podatek dochodowy

Powinnością każdego przedsiębiorcy jest wpłacanie zaliczek na podatek dochodowy na konto odpowiedniego Urzędu Skarbowego. Jednak jej wysokość musi zostać wyliczona na podstawie obowiązujących zasad, co nie zawsze jest jasne dla osób prowadzących firmę.

Jedną z naszych usług jest prawidłowe wyliczenie zaliczek na podatek dochodowy, dzięki czemu przedsiębiorcy mogą dokonać opłat odpowiedniej wysokości. Prowadząc obsługę danej firmy, nasze biuro informuje o wysokościach i terminach opłat przedsiębiorcy, dzięki czemu nie jest on narażony na opóźnienia, kary i błędy.

Pomagamy w zmniejszaniu wysokości podatku dochodowego

Podatek dochodowy to opłata, którą należy uiścić w określonym terminie, a jej wysokość uzależniona jest od osiąganych dochodów. O ile każdy przedsiębiorca zdaje sobie sprawę z konieczności zapłacenia podatku dochodowego, tak wyliczenie oraz znalezienie korzystnych rozwiązań nie jest już takie proste.

Lubelskie biuro rachunkowe KADRIS pomoże Państwu w zmniejszaniu wysokości podatku dochodowego, dzięki zgodnym z prawem odliczeniom. Pomożemy znaleźć korzystne dla Państwa rozwiązania i odliczenia podatkowe, które przyniosą oszczędności. Dzięki temu prowadzenie firmy będzie dużo łatwiejsze.

Nasz zespół tworzą doświadczeni księgowi z wieloletnim stażem pracy

Zapraszamy do naszego biura w Lublinie wszystkich z Państwa, którzy szukają profesjonalnego wsparcia specjalistów od księgowości. Nasz zespół w konkurencyjnej cenie zadba o sprawy finansowe osób prywatnych, małych firm oraz kompleksową obsługę dużych przedsiębiorstw.

© Biuro rachunkowe KADRIS - 2016. Projekt i wykonanie - Freeline.
Ta strona korzysta z plików cookie. Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Możesz dowiedzieć się więcej w jakim celu są używane oraz o zmianie ustawień przeglądarki. Kliknij tutaj »
zamknij