Biuro rachunkowe KADRIS
Prowadzenie ksiąg rachunkowych
Biuro rachunkowe KADRIS
Prowadzenie KPiR
Biuro rachunkowe KADRIS
Kadry/płace
Biuro rachunkowe KADRIS
Ryczałt ewidencjonowany
Prev - Next

O firmie Kadris

BIURO RACHUNKOWO - PODATKOWE KADRIS prowadzi działalność od 1991 roku. Początkowo zarejestrowane jako spółka cywilna, w 2001 roku przekształcone w spółkę jawną, a w 2013 roku ostatecznie przybrało formę spółki komandytowej.

Prowadzimy działalność w oparciu o certyfikat Ministra Finansów do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych, a także wpis na listę doradców podatkowych numer 08325. Posiadamy ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej.

Stale podnosimy swoje kwalifikacje poprzez regularny udział w szkoleniach organizowanych przez Krajową Izbę Doradców Podatkowych oraz inne uznane branżowe jednostki edukacyjne. Możemy pochwalić się profesjonalną i doświadczoną kadrą z wieloletnim stażem w księgowości.

KADRIS S.K. Biuro Rachunkowo-Podatkowe Katarzyna Sirdak - Klonowska kompleksowo obsługuje zarówno mikro przedsiębiorców jak też większe przedsiębiorstwa zatrudniające kilkudziesięciu pracowników. W codziennej obsłudze stawiamy na rzetelność i zaufanie, dlatego też możemy pochwalić się sporą listą klientów, którzy współpracują z nami nieprzerwanie od pierwszej połowy lat dziewięćdziesiątych.

© Biuro rachunkowe KADRIS - 2016. Projekt i wykonanie - Freeline.
Ta strona korzysta z plików cookie. Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Możesz dowiedzieć się więcej w jakim celu są używane oraz o zmianie ustawień przeglądarki. Kliknij tutaj »
zamknij